Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaHonorowe Odznaczenia IGN

Odznaka Honorowa Instytutu Gospodarki Nieruchomościami jest przyznawana osobom fizycznym, działającym na rzecz branży nieruchomości i budownictwa. Nadanie Odznaki ma na celu uhonorowanie tych osób za szczególny wkład w rozwój szeroko rozumianej gospodarki nieruchomościami, ochrony środowiska oraz działań energooszczędnych.
Odznaka Honorowa Instytutu Gospodarki Nieruchomościami  jest trzystopniowa:

-  Odznaka Brązowa- stopień III
-  Odznaka Srebrna- stopień II
-  Odznaka Złota - stopień I
 

Ozdnaczenia

         

Przy opracowywaniu, opiniowaniu i ocenie wniosków o nadanie Odznaki Honorowej  brany pod uwagę jest czas aktywnej działalności w branży nieruchomości i budownictwa. 

Jednym z kryteriów przyznania odznaczenia jest wielkość i znaczenie zasług kandydata oraz zasięg terytorialny jego działalności - na terenie regionu, całego kraju oraz w skali międzynarodowej.

Wręczenie odznaczenia ma zawsze charakter uroczysty i odbywa się podczas branżowych spotkań wiążących się zawsze z wysokim prestiżem.          

 

REGULAMIN >>

WNIOSEK O NADANIE ODZNACZENIA CZ.1 >>

WNIOSEK O NADZNIE ODZNACZENIA CZ.2 >>

 

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.