Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | Licencje | Komisja Odpowiedzialności Zawodowej

Komisja Odpowiedzialności Zawodowej jest organem oceniającym sposób wykonywania czynności zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami. Komisja ocenia przestrzeganie przez osoby uprawnione przepisów prawa, standardów zawodowych i zasad etyki zawodowej.
W ciągu 10 lat Komisja Odpowiedzialności Zawodowej prowadziła ponad tysiąc postępowań (ponad 1,5 tys. posiedzeń) związanych z odpowiedzialnością zawodową osób posiadających licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami, zarządcy i rzeczoznawcy majątkowego. Obecnie tych licencji jest w sumie około 30 tys.

Zarządzenie nr 37 Ministra Infrastruktury z dnia 11 lipca 2011 roku w sprawie powołania Komisji Odpowiedzialności Zawodowej.


Dane statystyczne dotyczące postępowań z tytułu odpowiedzialności zawodowej wobec rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości.

Zestawienie wszczętych i zakończonych spraw z tytułu odpowiedzialności zawodowej wobec rzeczoznawców majątkowych
Stan na dzień 31 grudnia 2008 r.

Zestawienie wszczętych i zakończonych spraw z tytułu odpowiedzialności zawodowej wobec pośredników w obrocie nieruchomościami

Stan na dzień 31 grudnia 2008 r.

Zestawienie wszczętych i zakończonych spraw z tytułu odpowiedzialności zawodowej wobec zarządców nieruchomości

Stan na dzień 31 grudnia 2008 r.

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.