Instytut Gospodarki Nieruchomościami - Aktualności: CENY MIESZKAŃ W ATRAKCYJNYCH KURORTACH NAD MORZEM BAŁTYCKIM IDĄ W GÓRĘ
Baza firm Dodaj firmę
Katowice
newsletter
W lewo
W prawo
aktualności
E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
odnawialne
źródła energii
szkolenia
księgarnia
ubezpieczenia
formularz zapytania
interaktywna
giełda nieruchomości



Strona główna | Aktualności | CENY MIESZKAŃ W ATRAKCYJNYCH KURORTACH NAD MORZEM BAŁTYCKIM IDĄ W GÓRĘ

CENY MIESZKAŃ W ATRAKCYJNYCH KURORTACH NAD MORZEM BAŁTYCKIM IDĄ W GÓRĘ (2010-03-11)

W atrakcyjnych miejscowościach nad Morzem Bałtyckim apartament o powierzchni 50 mkw. kosztuje co najmniej pół miliona zł. Za jego wynajęcie, w ciągu dwumiesięcznego sezonu, dostaniemy ok. 18 tys. zł.

Rynek nadmorskich nieruchomości rządzi się swoimi prawami. Nawet w czasie kryzysu, gdy transakcji było bardzo mało, ceny wywoławcze się nie zmieniły. Dopiero podczas negocjacji można było uzyskać rabat w wysokości do 20 proc. Promocyjne obniżki stosowali też deweloperzy.

 

 

To jest tylko fragment artykułu. Więcej: Ceny mieszkań w atrakcyjnych kurortach nad Morzem Bałtyckim idą w górę

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Wicie
domy
sprzedaż
Powierzchnia: 138 m2
Cena: 530000 PLN
Borne Sulinowo
mieszkania
sprzedaż
Powierzchnia: 63 m2
Cena: 145000 PLN
Nowe Worowo
dzialki
sprzedaż
Powierzchnia: 40200 m2
Cena: 135000 PLN
Borne Sulinowo
mieszkania
sprzedaż
Powierzchnia: 34 m2
Cena: 89000 PLN
Kozienice/Kociołki
domy/wolnostojący
sprzedaż
Powierzchnia: b.d
Cena: 835000 PLN
Świeradów Zdrój
budynki i obiekty
przetarg
Powierzchnia: 958 m2
Cena: 4500000 PLN